Скенер IRIScan Book 5

7.300,00 ден

IRIScan Book 5

Скенирајте книги и списанија во секое време ,насекаде.

Благодарение на новиот IRIScan Book 5.

 

SKU: 1546 Категорија

Опис

 • Големина на скенерот (В x L x D): 3,5 x 27,5 x 4,4 cm
 • Тежина на скенерот: 330 g
 • Внесување документи: Автоматско внесување документи (една страница тип на довод)
 • Резолуции: 300/600/1200 dpi Скенирање во боја до A4 формат
 • Формати на датотеки: JPEG/PDF
 •  Екран во боја – 10 јазици на менито на скенерот
 • Батерија: Вградена литиум-полимерна батерија од 1200 mAH (Капацитет за скенирање кога е целосно наполнета: до 100 страници А4)
 • Начин на полнење: USB-кабел
 • Работи со сите оперативни системи
 • Долготрајна вградена литиумска батерија на полнење / 3.7 V
 • Светoл и јасен 1.5 “екран во боја за преглед на инстант скенирање
 • Слот за SD картичка (за да ја внесете вашата MicroSD картичка)
 • USB слот (за лесно полнење на уредот или за поставување на датотеки)
 • WiFi копче за брз безжичен пренос на вашите скенирања (на било кој компјутер или мобилен уред)

Дополнителни информации

Brand

IRIS

Поврзани производи