Хит

Сет Gembird UM-04 1/2

750,00 ден

Мултимедијален десктоп сет, црн, US-Layout

ПРЕЦИЗНОСТ НА ВАШИТЕ ПРСТИ
Практични мултимедијални копчиња
Тивко и удобно пишување
Компатибилен со Windows 10

SKU: 2430

Опис

Спецификација

Димензии на тастатурата: 444 mm x 139 mm x 19 mm
Нето тежина на тастатура: 433 g
Должина на кабел: 1,5 m
Потрошувачка на енергија: 5 V DC, до 50 mA
Глувче: 800/1200/1600 DPI, 105 mm x 66 mm x 39 mm
Потрошувачка на енергија: 5 V DC, до 12 mA

Системски барања
Windows 7/8/10
2x USB приклучок

Дополнителни информации

Brand

Gembird

Custom Tab Content

Поврзани производи