Хит
-21%

Сет Tracer RF Nano 1/2

Original price was: 1.250,00 ден.Current price is: 990,00 ден.

Безжичен Tracer Set RF Nano се состои од тастатура со целосна големина и глушец со препознатлив дизајн, мазни кривини и компактна големина. Овој сет ќе ви овозможи да го освежите вашето работно место и да обезбедите максимални перформанси, без ограничувања кои произлегуваат од премногу жици и кабли. Изберете ергономско решение што ќе ги направи долгите часови поминати на вашиот компјутер помалку заморни.

SKU: 2185

Опис

Спецификација

Број на батерии: 4
Број на мултимедијални копчиња: 4
Број на копчиња: 5
Механизам: Мембрана
Гаранција (месеци): 24
Тип на батерија: AAA
CPI / DPI Резолуција: 1000
Сензор: оптички
Технологија: 2,4 GHz
Тип на тастатура: тенок
Макс. опсег (m): 10
Компатибилност со оперативни системи: Windows XP / Vista / 7/до 11 , Mac OS
Приклучок: USB

Дополнителни информации

Brand

Tracer

Поврзани производи