Хит

Сет Tracer Octavia 1/2

1.100,00 ден

Безжичниот комплет Tracer Octavia II се состои од единствена тастатура и оптички глушец. Модерната, минималистичка форма на уредите го прави комплетот Tracer Octavia да изгледа одлично во секој ентериер. Смирените црни нијанси на комплетот го прават да изгледа многу елегантно и сигурно ќе привлече широка публика.

SKU: 2081

Опис

Спецификација

Број на батерии: 4
Број на мултимедијални копчиња: 10
Број на копчиња: 6
Механизам: Мембрана
Тип на батерија: AAA
CPI / DPI Резолуција: 800 – 1600
Сензор: оптички
Копчиња со низок профил
Технологија: 2,4 GHz
Тип на тастатура: тенок
Макс. опсег (m): 10
Компатибилност со оперативни системи: Windows XP / Vista / 7, Mac OS
Приклучок: USB
Нано ресивер: Да

Дополнителни информации

Brand

Tracer

Custom Tab Content

Поврзани производи