Хит

Тастатура Tracer Loccar

800,00 ден

Тастатурата Tracer GAMEZONE LoCCar со целосна големина е совршена за помалку напредни играчи. Дури 12 вградени мултимедијални копчиња овозможуваат удобно и оптимално управување со вашите медиуми. Дополнителна визуелна надградба е 3-зонско LED осветлување на тастатурата, што ќе го направи користењето на вашата тастатура попријатно не само за време на вашите гејмерски маратони, туку и цело време!

SKU: 2013

Опис

Спецификација

Гаранција (месеци): 24
Компатибилност со оперативни системи: Windows 98 SE / ME / 2000 / XP / VISTA / 7
Должина на жица: 1,3
Број на мултимедијални копчиња: 12
Механизам: Мембрана
Осветлување: 3 бои
Технологија: жичен
Тип на тастатура: целосна големина
Приклучок: USB
Серија: GameZone

Дополнителни информации

Brand

Tracer

Поврзани производи