Хит

Сет Gembird KBS-UO4 1/2

1.060,00 ден

Канцелариски комплет 4-во-1

Овој врвен канцелариски комплет доаѓа со се што ви треба за да го подготвите поставувањето на вашиот десктоп!

SKU: 2431 Категории ,

Опис

Спецификација

Интерфејс: USB 2.0
Тастатура: 104 копчиња, димензии 475 x 178 x 24 mm, нето тежина 630 g, кабел 1,8 m
Глувче: 3 копчиња, резолуција од 1000 dpi, димензии: 126 x 76 x 43 mm,

Системски барања
Windows 7/8/10
Две  USB порти
Конектори од 3,5 mm за слушалки и микрофон

Дополнителни информации

Brand

Gembird

Custom Tab Content

Поврзани производи