Маус Tracer BATTLE HEROES GUNNER

400,00 ден

За гејмери кои бараат брзина и прецизност.

SKU: 1517 Категории ,

Опис

Број на копчиња: 6
Должина на жица: 1,4
Позадинско осветлување на глувчето: RGB бои
Сензор: оптички
Менување на боите во различни режими на DPI: Да
Очекуван животен век (милиони кликнувања): 10
Максимална резолуција dpi: 2400
Ергономски фактор на форма: деснак
Површинска завршница: Мат
Серија: GameZone
Кабел со плетенка: Да

Дополнителни информации

Brand

Tracer

Поврзани производи