Маус Gembird MUSW-4B-04

300,00 ден

Безжичен оптички глушец, мешани бои

КОМФОРЕН И ПРЕЦИЗН
Мал USB нано ресивер
Прилагодлива брзина на движење на глувчето
Не е потребна подлога за глувчето

SKU: 2116 Категорија

Дополнителни информации

Brand

Gembird

Поврзани производи