Мауспад Ezperanza гел

200,00 ден

Гел подлога за глувче дизајнирана да работи и со оптички и со ласерски глувци. Обезбедува високо прецизно движење на глувчето. Се прилагодува на обликот на зглобот, помага да се задржат во правилна положба и го спречува заморот при работа. Покриен со материјал кој лесно се чисти. Основата што не се лизга го спречува лизгањето на влошките на работната маса.

SKU: 2171 Категории ,

Дополнителни информации

Brand

Esperanza

Поврзани производи