Лаптоп Toshiba Satellite Pro C40 Series

14.600,00 ден

Серија Satellite Pro™ C40

  • Дизајниран да се истакнува во различни компјутерски средини, стилски слим дизајн
  • И покрај малата големина професионалниот лаптоп вклучува тастатура со целосна големина и голем Click Pad заедно со долготрајна батерија за да биде совршен за продуктивност.
  • Конфигурација:
  • Процесор од 11-та генерација Intel® Core™ Cel 5205U
  • DDR 4 4gb
  • Intel графика
  • Windows 10 EDU вклучен
  • 14,0 инчи FHD дисплеj
  • Web camera

 

 

SKU: 2367 Категорија

Поврзани производи