Компјутер HP PC AIO 24-cr0015nh I3

35.990,00 ден

 • Ултра компактен компјутер во кој сите компоненти се вградени во кукиштето од мониторот
 • Одличен избор за кацелариии каде сакате перфектен изглед и добивате повеќе слободен простор
 • Моќен десктоп компјутер за извршување на сите дневни обврски
SKU: 1873 Категорија

Опис

 • HP PC AIO 24-cr0015nh
 • Intel Core i3-1315U(up to 4.5GHz, 10MB)
 • Monitor 23.8” (1920×1080) FHD IPS AG
 • 8GB(1x8GB) DDR4 3200
 • 512GB SSD NVMe
 • Intel UHD Graphics
 • Wi-Fi6, BT5.0
 • KB Wired+ Mouse
 • FreeDos

Дополнителни информации

Brand

HP

Поврзани производи