Компјутер HP PC AIO 24-cr0009nh I7

57.900,00 ден

 • Ултра компактен компјутер во кој сите компоненти се вградени во кукиштето од мониторот
 • Одличен избор за кацелариии каде сакате перфектен изглед и добивате повеќе слободен простор
 • Моќен десктоп компјутер за извршување на сите дневни обврски
SKU: 1677

Опис

 • HP PC AIO 24-cr0009nh
 • INTEL i7-1355U(up to 5.0GHz,12 MB,10cores,12 threads)
 • Monitor 23.8”(1920×1080) FHD AG IPS Non-Touch
 • 16GB DDR4 3200 SODIMM
 • 512GB NVMe SSD
 • Intel Iris X Graphics
 • Keybord/mouse
 • FreeDOS

Дополнителни информации

Brand

HP

Поврзани производи