Компјутер HP AIO 24-cb1307nh I5

43.800,00 ден

 • Ултра компактен компјутер во кој сите компоненти се вградени во кукиштето од мониторот
 • Одличен избор за кацелариии каде сакате перфектен изглед и добивате повеќе слободен простор
 • Моќен десктоп компјутер за извршување на сите дневни обврски
SKU: 2341 Категорија

Опис

 • HP PC AIO 24-cb1307nh
 • INTEL i5-1235U (up to 4.4GHz, 12MB)
 • Monitor 23.8” (1920×1080) FHD IPS AG, Touch
 • 8GB (1x8GB) DDR4 3200
 • 512GB SSD NVMe
 • Intel Iris X graphics
 • 720p HD camera with integrated digital microphone
 • Conections
 • Realtek RTL8822CE 802.11a/b/g/n/ac (2×2) Wi-Fi® and Bluetooth® 5 combo
 • Integrated 10/100/1000 GbE LAN
 •  KB Wired+ mouse
 • FreeDOS

Дополнителни информации

Brand

HP

Поврзани производи