Хит

Звучници Edifier G1500

3.600,00 ден

  • Гејминг звучници ПРО  2.0
  • Единицата за двигател на звучниците со целосен опсег од 2,5″ носи извонреден квалитет на звукот.
  • Максималната моќност од 5W+5W обезбедува моќен бас.
  • 12 типа на RGB светлосни ефекти за подобрување на вашето искуство со игри.
  • Игра, музика и филм во три режими на звук за различни потреби.
  • 3,5 мм влезови AUX, Bluetooth и USB
SKU: 2481

Опис

Спецификација
Излезна моќност (RMS). 2,5W+2,5W
Врвна излезна моќност. 5W + 5W
Фрекфенциј. 93Hz – 20kHz
Сооднос сигнал-шум. 80 dB (A)
Ниво на бучава. ≤ 25dB (A)
Аудио влез. Bluetooth / AUX / USB
Bluetooth верзија. V5.3
Должина на кабелот. 1,5 м
Димензии (Ш x В x Д). 104 мм × 168 мм × 115 мм
Тежина. 0,98 кг

Дополнителни информации

Brand

Edifier

Поврзани производи