Хит

Волан Esperanza gaming Drift pc/ps3

4.500,00 ден

Воланот Esperanza DRIFT е еден од најнапредните волан на пазарот. Совршено ја надополнува секоја тркачка игра што ја играте. Добијте чувство дека сте во вистински автомобил и уживајте во уште поголемо уживање во возењето сега.

• Одделен модул за напојување/сопирачка
• 12 копчиња за акција
• Активирање на насока
• Дигитални лопатки
• Технологија на вибрации VIBRATION FORCE
• Вртење на тркалото од 270°
• УСБ интерфејс со повеќе конзоли за игри: PC / PS3
• Директен X / X-INPUT

Windows XP / VISTA / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10 (32/64Bit) компатибилен

SKU: 2350

Дополнителни информации

Brand

Esperanza

Поврзани производи