ЦД-Р 700МБ|80мин 52x , 1/ 100 Ridata

1.100,00 ден

 • CD-R
 • Без лого ,погодни за реклама
 • Капацитет: 700 MBБрзина: до 52x
  Пакување: обвивка 100
  Површина: Ritek technologcs
  Долг архивски век
  Одлична компатибилност со CD-режачи и плеери
  Отпорен на УВ светлина
  Погоден за означување со CD/DVD/BD маркери
SKU: 0671

Дополнителни информации

Brand

Ridata

Поврзани производи