Торба за лаптоп Tracer 15.6 Bonito

1.000,00 ден

  • Бренд: Tracer
  • Гратис безжичан маус
  • Големина на лаптоп до 15,6″
  • Материјал Најлон
  • Дополнителни џебови за додатоци Да
  • Број на дополнителни џебови за додатоци Да
  • Појас Да
SKU: 2097

Опис

Торбата за лаптоп Tracer Bonito е совршена за вас. Неговите главни карактеристики се класичната форма и конкурентната цена. Лесен и функционален дизајн, посебна преграда за ремен за лаптоп што го прицврстува компјутерот со засилени странични ѕидови, предниот надворешен џеб со велкро, двонасочни патенти, удобен ремен на рамо и дополнителни џебови за ситници (пенкала, визит-картички, телефон) – сето тоа со задоволување потребите на секој корисник.

Поврзани производи