Торба за лаптоп Fujitsu

4.500,00 ден

– Марка: Fujitsu
– Материјал: кожа
– Димензии на пакувањето: 65,8 x 40 x 36,5 cm
– Број на модел на ставка: S26391-F119-L141
– Големина на лаптоп до: 15 инчи

SKU: 1471 Категорија

Опис

Амортизираната преграда за преносни компјутери совршено го штити вашиот компјутер. Можете лесно да ги складирате вашите документи во големата внатрешна преграда. Supreme case Coach има растегливи набори кои се прилагодуваат на содржината на торбата. Интегрираната работна станица создава ред за вашиот мобилен, пенкала, клучеви и многу повеќе.
Единиците за напојување можат удобно да се складираат во посебната кеса за кабел. Во дополнителна преграда заклучена со патент можете да ја чувате вашата шминка, огледало и други потреби. Отстранливиот лентата за рамо е прилагодлива за сите опции.
Дискретните оптички детали како што се колоритно нагласените шевови (двобојна оптика), сјајната црна внатрешна обвивка како и висококвалитетните метални фитинзи во сребрена боја ја претвораат оваа чанта во вистинско око!

Поврзани производи