Тонер Xerox 006R04404 B225 6к

5.700,00 ден

  • За следниве принтери
  • Xerox WorkCentre 5222/ 5225/ 5230
  • за 6000 страни
SKU: 2397

Дополнителни информации

Brand

Xerox

Поврзани производи