Хит

Тастатура Tracer Brawler

1.300,00 ден

Tracer Brawler е интересен предлог за гејмерите кои бараат компактна тастатура за игри за работа со една рака. Уредот припаѓа на популарната линија Gamezone, создадена специјално за гејмерите кои ја ценат комбинацијата на најквалитетни и напредни карактеристики на уредите за игри.

SKU: 2083 Категории ,

Опис

Должина на жица: 1,4
Број на мултимедијални копчиња: 6
Механизам: Мембрана
Влошка за зглоб: Да
Тип на тастатура: ергономски
Режим на задно осветлување: 3
Серија: GameZone

Дополнителни информации

Brand

Tracer

Поврзани производи