Хит

Тастатура Gembird KB-103

320,00 ден

ПРЕЦИЗНОСТ НА ВАШИТЕ ПРСТИ

Стандардна тастатура со големи букви.Тивко и удобно пишување
Екстра големи букви – Совршени за луѓе со намален вид
Компатибилен со Windows 10

SKU: 2433

Дополнителни информации

Brand

Gembird

Custom Tab Content

Поврзани производи