Хит

Тастатура Esperanza Tirionos

520,00 ден

Многу удобна, пријатна на допир, жична USB тастатура за гејмерите. Атрактивниот дизајн и елегантниот изглед го олеснуваат усогласувањето со другите додатоци за компјутерски игри. Ергономската форма и многу добрата еластичност на копчињата го спречуваат уморот на зглобовите при пишување и играње игри. Буквите и симболите се печатат со најновата UV технологија отпорна на гребење. Висококвалитетните анти-електростатски материјали што се користат за време на производството ги спречуваат пречките од електромагнетизам. Тастатурата е компатибилна со лаптоп и десктоп компјутери.

SKU: 2014

Дополнителни информации

Brand

Esperanza

Custom Tab Content

Поврзани производи