Хит

Тастатура Esperanza ТК-101

300,00 ден

Удобна, пријатна на допир, висококвалитетна USB тастатура. Ергономски дизајн и многу добри копчиња за флексибилност за да се спречи замор на рацете додека пишувате. Буквите и симболите се испечатени во најнова УВ технологија и се обложени со специјален заштитен слој и висока отпорност на триење.Изработени од висококвалитетни материјали отпорни на статички електрицитет. Заштитен од генерирање електромагнетни пречки.
Производител: Esperanza

SKU: 0515 Категорија

Дополнителни информации

Brand

Esperanza

Custom Tab Content

Поврзани производи