Хит

Слушалки Raven

680,00 ден

  • СТЕРЕО СЛУШЛКИ ESPERANZA СО МИКРОФОН
  • Стилски, многу елегантни, стерео слушалки со микрофон so кабелска контрола на јачината на звукот.
  • Лента за глава со двострана прилагодлива големина, изработена е од два флексибилни делови за да се обезбеди издржливо и удобно вклопување во обликот на главата.
  •  Имаат течен волумен и се компатибилни со сите водечки звучни картички и аудио уреди.
  • Одличниот квалитет на звук одлично функционира за време на игри, слушање музика, гледање филмови и интервјуа спроведени .
SKU: 2003 Категории ,

Дополнителни информации

Brand

Esperanza

Поврзани производи