Хит

Слушалки Raptor

820,00 ден

 • СТЕРЕО СЛУШЛКИ TRACER СО МИКРОФОН
 • Висококвалитетни стерео слушалки.
 • TRACER BATTLE HEROES RAPTOR
 • • Вграден микрофон.
  • Слушалки изработени од пријатен материјал на допир
  • Големи трансдуктори од 40 mm.
  • Издржлива метална лента за глава.
SKU: 1968

Опис

           Спецификација

 • Должина на жица: 2
  Број на канали: стерео
  Импеданса (Ом): 32
  Микрофон: Да
  Трансферен опсег (Hz – kHz): 30 – 16
  Контрола на јачината на звукот: Да
  Приклучок: 2 x миниџек
  Контролер за слушалки: збогатен
  Тип на аудио уред: 2.0
  Кабел со плетенка: Да

Дополнителни информации

Brand

Tracer

Поврзани производи