Хит

Слушалки Grixx 01

220,00 ден

  • Со слушалките Grixx In-ear, можете да уживате во вашата омилена музика во секое време и каде било.
  • Нарачајте веднаш и изберете од достапните бои сина, зелена, розова, бела и црна за да го надополните вашиот личен стил.
  • Искусете го квалитетот на јасен звук и удобноста на овие практични слушалки со микрофон.
SKU: 2281

Опис

Спецификација
Фрекфенција. 20 Hz – 20 kHz
Импеданса. 40 Ω
Поврзување. USB-A приклучок
Излезен звучен притисок   94 ± 3dBSPL(A)
Должина на кабелот. 2,8 м
Чувствителност. -42dB+/-3dB

Дополнителни информации

Brand

GRIXX

Поврзани производи