Хит

Слушалки Edifier W600BT

2.300,00 ден

 1. Bluetooth Стерео Слушалки
  Bluetooth V5.1 обезбедува стабилна врска
  Двигателот NdFeB од 40 mm обезбедува детален и моќен звук
  Репродукција на аудио до 30 часа
  Меки влошки за уши за целодневна удобност
  Едноставен дизајн за елегантен изглед и чувство
  Поддржано поврзување со два Bluetooth уреди истовремено
  Вградениот микрофон поддржува телефонски повик под Bluetooth конекција
  Вклучен е аудио кабел од 3,5 mm за жична врска
SKU: 2178

Опис

Спецификација
Bluetooth. V5.1
Тежина. 168 гр
Звучна единица. Φ40mm NdFeB
Време на полнење. 3 часа
Порта за полнење. USB-C (тип-C)
Време на користење. 30 часа

Дополнителни информации

Brand

Edifier

Поврзани производи