Хит

Слушалки Edifier G2

2.500,00 ден

  • Гејминг Слушалки со УСБ Кабел 
  • 7.1 сараунд звук: ефект на опкружувачки звук од 360°
  • RGB светлосни ефекти: разновидни бои
  • 50mm NdFeB единица за чист звук
  • Микрофон со високи перформанси
  • Компактен дизајн на навлаки за уши од мека кожа
SKU: 2437-1

Опис

Спецификација
Фрекфенција. 20Hz-20kHz
Импеданса. 32Ω
Чувствителност. 98 dB
Звучна единица. Ф50мм

Дополнителни информации

Brand

Edifier

Поврзани производи