Хит

Слушалки Edifier G1

1.990,00 ден

  • Гејминг Слушалки со УСБ Кабел
  • Неодимиумски драјвери од 40 мм
  • Ергономски лесен дизајн со мека кожа за ушни перничиња
  • Микрофон со висока чувствителност и поништување на шум од 360 степени
  • LED осветлување
  • Кабел од 2,5 метри со вградена контрола на јачината на звукот
SKU: 2437 Категории ,

Опис

Спецификација
Фрекфенција. 20Hz-20kHz
Импеданса. 32Ω
Чувствителност. 100 dB
Звучна единица. Ф40мм
Должина на кабелот. 2,5 м

Дополнителни информации

Brand

Edifier

Поврзани производи