Хит

Слушалки Шерзо

245,00 ден

  • СТЕРЕО СЛУШЛКИ ESPERANZA СО МИКРОФОН
  • Стилски, многу елегантни, стерео слушалки со микрофон
  • Одличниот квалитет на звук одлично функционира за време на игри, слушање музика, гледање филмови и интервјуа
  • Жичен пренос-Должина на кабел [m] 2
SKU: 1438 Категорија

Дополнителни информации

Brand

Esperanza

Поврзани производи