Хит

Слушалки зипер

319,00 ден

  • СТЕРЕО СЛУШЛКИ ESPERANZA СО МИКРОФОН 
    Слушалки за аудио плеери, MP3 / MP4 плеери, компјутери и други уреди со стандарден аудио излез. Опремен со издржливи, лесно прилагодени на обликот на вашето уво, надворешни гумени влошки за амортизирање на бучавата. Имајте засилен ефект на репродукција на бас. Се испорачува со 2 резервни гумени влошки со различни големини.
SKU: 0513 Категорија

Дополнителни информации

Brand

Esperanza

Поврзани производи