-12%

Скенер IRIScan Pro 3 Wifi

Original price was: 13.000,00 ден.Current price is: 11.400,00 ден.

IRIScan™ Pro 3 Wi-Fi
Скенирајте што било, споделете каде било!

Лесен скенер кој работи на батерии
Внесувач на документи до 8 страници
Испратете ги вашите скенирања преку Wi-Fi
Претворете ги сите ваши скенирања во Word, Excel, PDF

SKU: 1550

Опис

 • Спецификации на скенерот
 • Резолуција: ниска 300 dpi, висока 600 dpi
 • Големина на документ: до A4
 •  Интерфејси: SD картичка (до 32 GB), USB 2.0 slave (за полнење или пренос на датотеки)
 • Скенира формати: JPEG или PDF
 • Екран на скенер: 1,2″ TSN LCD
 • Вградена меморија: 128MB
 • Спецификации за батерија: Li-ion ( 3,7 V, 1700 mAh) – Дневен век на траење на батеријата: 200 страници
 •  Wi-Fi: 802,11 b/g/n
 •  Димензии (В x L x D): 4,1 x 29,5 x 8 ,1 cm (1,6 x 11,6 x 3,2 инчи) – Тежина: 800 g
 •  Достапна е најмалку една USB порта
 • Може да се инсталира на кој било оперативен систем

Дополнителни информации

Brand

IRIS

Поврзани производи