Хит

Сет Gembird KBS-W 1/2

980,00 ден

Безжичен десктоп сет,

ПРЕЦИЗНОСТ НА ВАШИТЕ ПРСТИ
Сигурна безжична врска од 2,4 GHz
Удобно искуство при пишување
Долго траење на батеријата

SKU: 2432 Категории ,

Опис

Спецификација

Димензии на тастатурата 420 x 130 x 28 mm, тежина 390 g
Глувче: 3 копчиња, резолуција од 1000 dpi; димензии 99 x 62 x 35 mm, тежина 55 g
Работно растојание: до 10 m
Батерии на глувчето: 2 x AAA батерија, 3 VDC до 6,6 mA струјна потрошувачка
Батерии на тастатура: 1 x AA батерија, 1,5 VDC до 8 mA струја
USB нано ресивер: 18 x 14 x 7 mm, тежина 1,4 g

Системски барања
Windows 7/8/10
USB порта

Дополнителни информации

Brand

Gembird

Custom Tab Content

Поврзани производи