Хит

Сет Esperanza Liberty 1/2

1.410,00 ден

ESPERANZA LIBERTY  2,4GHZ БЕЗЖИЧАН СЕТ

Удобна, пријатна на допир, најновата генерација на безжична мултимедијална тастатура со глувче. Елегантниот дизајн, тастатурата со ниски и мазни копчиња, сјајна површина на сетот кој совршено ќе се комбинира на работната маса со други додатоци.

SKU: 2348
Исчисти

Опис

Спецификација

Глувче со висококвалитетен оптички сензор 800/1200/1600 DPI
4 копчиња
DPI прекинувач
Тивко тркало за лизгање
Се напојува со 2  ААА батерии (не се вклучени)

ТАСТАТУРА
Големина на производот: 343 x 113 x 7 [mm]
Се напојува со 2  ААА батерија (не е вклучена)

ОКОЛИНА И ТЕМПРАТУРА
Работна температура 0ºC-40ºC
Работна влажност: Кондензација на 20%~90%

СИСТЕМСКИ БАРАЊА
Поддршка: Windows XP/Windows 7/Windows 8/Windows 10/MAC OS 8.6 или повисок
Порта USB 2.0

Дополнителни информации

Brand

Esperanza

Боја

Бела, Црна

Custom Tab Content

Поврзани производи