Селотејп акрилен

40,00 ден580,00 ден

  • Селотејп траки за лепење на пакети,картони,разни кутии рачно и машински.
  • отпорност на влага и стареење
  • дебелина на фолијата 25 микрона
  • дебелина на лепливиот слој 15 микрона
  • акрилно лепило на водна основа
  • бои: кафеава,прозирна,бела,плава
  • димензии од: 48мм*40м до 48мм*900м

SKU: 0791-1 Категорија
Исчисти

Дополнителни информации

Боја

Бела, Браон, Транспарентна

Големина

48*50, 48*100, 48*900

Поврзани производи