Регистратор А4 Fornax-Office B5

150,00 ден

  • Формат B5
  • Ширина 80мм
  • Материјал сива лепенка

 

SKU: 0888-б5 Категорија
Исчисти

Дополнителни информации

Боја

Жолта регистратор, Плава регистратор, Зелена регистратор, Црвена регистратор, Црна регистратор

Поврзани производи