Монитор Samsung 24” FHD T35F

11.800,00 ден

 • Samsung 24” FHD T35F
 • Минимален дизајн, максимална концентрација.
 • Тристраниот дисплеј без рамка нуди чиста и модерна естетика во секоја работна средина.
 • Во поставките за повеќе екрани, екраните беспрекорно се порамнуваат за речиси непречен поглед.
 • Гледајте од кој било агол.
 • Седнете каде било и уживајте во врвното искуство со живописни бои.
 • PS панелот ја одржува живоста и јасноста на боите на секој инч од екранот.
SKU: 0265

Опис

 • Големина екран 24
 • Рамен екран
 • Големина на екран (HxV) (mm)527.04 × 296.46 mm
 • Размер 16:9
 • Тип на панел IPS
 • Осветлување 250 cd/㎡
 • Контраст 1000 : 1 
 • Резолуција 1,920 x 1,080
 • Време на одговор  (ms)5 (GTG)
 • Агол на гледање (H/V)178°/178°
 • Боја Max 16.7M
 • Стапка на освежување  Max 75Hz

Дополнителни информации

Brand

Samsung

Поврзани производи