Хит

Микрофон Manta 005

500,00 ден

  • Микрофон  едноставен изглед и висока функционалност.
  • Микрофон за караоке звучници
Достапност: Нема залиха SKU: 1106

Опис

Спецификации
Фреквентен одговор 80 – 15 000 Hz
Чувствителност -55 dB
Конектор 6,3 mm
Должина на кабел 300 см

Дополнителни информации

Brand

Manta

Поврзани производи