Мемо ливчиња 76*76 мм пастел

70,00 ден78,00 ден

– Боја : микс од 4 бои пастел

– Димензија : 76*76 мм

– Листови : 300,400

SKU: 2129-1
Исчисти

Дополнителни информации

Brand

OfficeHit

Листови

300, 400

Поврзани производи