Маус Xtrike ME GW-224

350,00 ден

– Уживајте во сензитивен, прецизен маус со подобрен сензор кој беспрекорно го следи вашето движење.

– Тенок и лесен, исклучително погоден за движење со голема брзина. Долготрајно удобно искуство дури и за време на долги и интензивни игри.

– Bluetooth и 2.4G конекција за да се ослободите од оковите на жиците.

SKU: 1169

Опис

Сензор: оптички;

Стапка на освежување: 250 Hz

Копчиња: 6;

Батерија: 1,5V-AA;

Чувствителност: DPI 800-1200-1600;

Безжична спецификација: 2.4G/BT3.0/BT5.2;

Работен напон: 1,5V-≤15mA

Работно растојание: ≤10m;

Големина: 107х70х40мм;

Тежина: 65 g

Времетраење на копчињата: 3 милиони кликања;

Поддршка за оперативен систем: Windows, MAC, Android

Дополнителни информации

Brand

Xtrike Me

Поврзани производи