Маус Xtrike ME GM-124

200,00 ден

– Уживајте во сензитивен, прецизен маус за секојдневна работа

 

SKU: 1520-1 Категорија
Исчисти

Опис

Жичен USB глушец

Копчиња: 3D

Големина: 120 mm * 60 mm * 38 mm

Тежина: 70гр

DPI: 1000

Животот на прекинувачот: 1 милион пати

Должина на кабел: 1,35 М

Дополнителни информации

Brand

Xtrike Me

Боја

Бела, Црна

Поврзани производи