Кабел Gembird CC-USB2-AM8PmB-01-MX combo

150,00 ден

Приклучок за клучеви USB Комбо-кабел за полнење (мешани бои)

Универзален мобилен кабел за полнење
Погоден за iPhone и iPad, како и за сите Micro USB уреди
Практичен привезок за клучеви – само закачете го на вашата торба и однесете го каде и да одите
Се продава по кутија од 24 парчиња: 8 парчиња црна / 6 парчиња сина / 6 парчиња сребрена/сива / 4 парчиња црвена
Интерфејс: USB 2.0 до 8-пински машки конектор + машки MicroUSB конектор
Должина: 0,1 m
Нето тежина: 18 g

SKU: 2189

Поврзани производи