Хит

Звучници Xtrike Me SK-612 2.1

1.290,00 ден

  • Формат на звучник: 2,1
  • RGB осветлување
  • Уникатен кабинет симетричен шарен со повеќе светлосни ефекти
  • Копчето има прилагодување на јачината на звукот
  • Одличен аудио квалитет со моќни бас звуци и јасни високи високи тонови
SKU: 2024

Опис

Големина на звучник: 3 инчи + 2 инчи * 2

Излезна моќност: 5W + 3W*2

Импеданса: 2Ω+4Ω*2

Влезна чувствителност: 700mv±50mv

Фреквентен одговор: 150Hz-20KHz

Напојување: DC-5V-1A

Степен на одвојување: ≥35dB

Вуфер: 110*131*158 мм

Сателити: 67*79*98 mm

Должина на кабел: 1,2 m

Дополнителни информации

Brand

Xtrike Me

Поврзани производи