Хит

Звучници Xtrike Me SK-610 2.1

1.390,00 ден

  • Формат на звучник: 2,1
  • Уникатен симетричен звучник со повеќе светлосни ефекти
  • Мини телото има копче за прилагодување на јачината на звукот
  • Одличен аудио квалитет со моќни бас звуци и јасни високи тонови
SKU: 1890

Опис

Излезна моќност: 5W+3W x 2

Големина на звучник: 3 инчи + 2 инчи * 2

Фреквентен одговор: 150Hz-20KHz

Напојување: DC-5V-1A

Степен на одвојување: ≥35dB

Влезна чувствителност: 700mv±50mv

Вуфер: 110х131х158мм

Сателити: 67х79х98мм

Должина на USB кабел: 1,2 m

Дополнителни информации

Brand

Xtrike Me

Поврзани производи