Хит

Звучници Logic LS-20 2.1

700,00 ден

  • Формат на звучник: 2,1
  • 2.1 систем на звучници составен од два сателитски звучници и еден вуфер.
SKU: 1820 Категории ,

Опис

– Висококвалитетен звук

– Атрактивен, модерен дизајн

– Мала компактна големина

– Висококвалитетни материјали

– Производот достапен во три бои: црна, сина, бела

– Напојување преку USB порта

Излезна моќност: 5W×1+3W×2

сабвуфер: 3″

сателити: 2,25″ x 2

Фреквентен одговор: 56Hz-20kHz

Напојување: USB

Излез од 5 мм аудио приклучок

Копче за јачина на звук/прекинувач

Копче за менување бас

Поврзани производи