Хит

Звучници Edifier R2000DB

16.100,00 ден

  • Активни 2.0 Bluetooth Bookshelf Звучници
  • 25 мм високотонци Eagle Eye
  • Дизајн на пијано со висок сјај
  • Двоен RCA влез со далечински управувач
  • Лесна поддршка и оптички влез
SKU: 2076
Исчисти

Опис

Спецификација
Вкупна излезна моќност (RMS). 24W × 2 + 36 W × 2
Фрекфенција. 50 Hz – 20 KHz
Стапка на сигнал до шум. ≥85dB(A)
Аудио влезови. Bluetooth, 3,5 mm до RCA, оптички
Влезна сензитивност
Линија 1: 800mV ± 50mV;
Линија 2: 600mV ± 50mV;
OPT: 500mFFs ± 50mFFs
Димензии (Ш x В x Д). 9,5 инчи x 11,25 инчи x 7,5 инчи
Нето маса. 7 кг

Дополнителни информации

Brand

Edifier

Боја

Дрво, Црна

Поврзани производи