Хит

Звучници Edifier R12U

1.500,00 ден

  • Звучници напојувани со USB со лесни конекции
  • 3,5 mm AUX тип на поврзување со кој било уред
  • Приклучете слушалки за ваша лична употреба
SKU: 2182
Исчисти

Опис

Спецификација
Вкупна излезна моќност (RMS). 2W × 2 (THD + N = 10%, f0 =1kHz)
Звучни единици. 2 1/4″ (60 мм)
Фрекфенција. 180Hz – 20kHz (+/-6db)
Стапка на сигнал до шум. ≧ 85dB (A)
Аудио влезови. AUX
Внесете чувствителност. AUX: 700mV ± 50mV
Димензии (Ш x В x Д). 80 mm x 80 mm x 120 mm

Дополнителни информации

Brand

Edifier

Боја

Црвена, Црна

Поврзани производи