Хит

Звучници Edifier G2000

4.600,00 ден

  • Гејминг звучник
  • 12 светлосни ефекти го подобруваат искуството за играње
  • Механичка рачка за менување на јачината на звукот
  • AUX влез,Bluetooth
Достапност: Нема залиха SKU: 2179

Опис

Спецификација
Бас единица. 2 3/4 инчи
Излезна моќност. R/L: 8W+8W
Фрекфенција. R/L: 98Hz-20kHz
Ниво на бучава. ≤25dB(A)

Дополнителни информации

Brand

Edifier

Поврзани производи