Хит

Звучник Манта SPK5520

21.000,00 ден

  • Не е само одличен квалитетoт на звукот, туку и функционалност и разноврсност.
  • Откријте го целосниот потенцијал на звучникот CUBE и уживајте во незаменливи музички искуства кои ќе ви овозможат незаборавни моменти на забава и забава.

✔️ Максимална моќност 300W
✔️ X-BASS
✔️ Модуларен дизајн
✔️ Ефекти на осветлување на диско
✔️ Еквилајзер
✔️ Караоке
✔️ Снимање
✔️Bluetooth
✔️ FM радио

Достапност: Нема залиха SKU: 2439

Опис

Спецификации

Моќност: 300W Peak

Напојување: 110-240 V, 50/60 Hz

Карактеристики: Bluetooth, светлосни ефекти на диско, еквилајзер, функција за снимање, караоке, радио FM, вистински безжичен стерео, X-bass

Комуникација: Bluetooth 4.2

Конектори: AUX, гитара, MIC, SD (макс 32 GB), USB

Траење на батеријата: нема батерија

Фреквентен одговор: 40-18000Hz

Репродукција: FLAC, MP3, WAV, WMA

Дополнителни информации

Brand

Manta

Поврзани производи