Хит

Звучник Манта SPK5029

6.800,00 ден

Функции:

FM радио
Хотелски режим
FM радио
Диско LED RGB ефекти на осветлување
Функција за приоритет на микрофонот
Караоке
Еквилајзер
Паметна апликација

 

 

 

SKU: 2117

Опис

Спецификации

Излезна моќност
Вуфер PMPO 5000 W / 60 W (RMS) 6,5 “+ високотонец 4 x 2,5”
Репродуцира  MP3 / WMA / WAV
Bluetooth  5.0
Приклучоци. USB / MIC / AUX
Функции. Паметна апликација Диско светлосни ефекти Еквилајзер Функција на првиот микрофон Караоке FM радио
Фрекфенција  40Hz-20KHz
Нежност. 93dB +/- 3dB
Моќ. 110-240V, 50-60Hz
Траење на вградената батеријата до 4 часа
Вклучено. Прирачник, гарантен лист, напојување
Тежина (КГ). 4.8
Димензии. 64 x 22,8 x 22,8 cm

Дополнителни информации

Brand

Manta

Поврзани производи